Těsnící límec Eclipse®

Těsnicí límec Eclipse poskytuje pokročilé, vysoce účinné těsnění na vašem nakládacím stání.

Boční plachty z vysoce pevné tkaniny Durathon™

Odolné proti extrémnímu opotřebení a jsou vyrobeny z jediné tkaniny v tomto odvětví odolné proti tření s drsným povrchem s texturou.

Nárazuvzdorná čelní plachta

Extra odolné panely, chránící horní těsnící plachtu před nájezdy (nárazy) návěsu. Otočný čelní rám odolává poškození přívěsem při mimostředném nárazu o vyšší než předpokládané intenzitě.

Tenké, deformovatelné boční rámy

Odolávají opakovaným mimostředným nárazům přívěsů bez poškození nebo potřeby drahých ocelových nárazníků. Pěnové boční rámy obalené polyethylenovou fólií poskytují jednotce stabilitu, a přesto je lze zcela stlačit – v případě nárazu se okamžitě vracejí do původního tvaru a polohy.

Co na vašem nakládacím stání znamená denní světlo?

Znamená to, že ve vašem těsnění s okolním prostředím jsou mezery a díry, kterými mohou do vašeho zařízení pronikat znečišťující látky a může unikat drahá energie. Těsnící límec Eclipse je vybaven tak, aby jako jedna jednotka zcela zatemnil denní světlo a efektivně utěsnil tyto mezery.

TECHNICKÁ SPECIFIKACE

(1) Utěsňuje horní část přívěsu: Velmi těžká čelní plachta

Zaručuje účinné těsnění podél celé šířky přívěsu, působením gravitace uzavírá mezery a udržuje neustálý kontakt během manévrování přívěsu. Samočinně se přizpůsobuje širokému rozsahu výšek přívěsů. Odvádí déšť bez potřeby dalšího zařízení.

(2) Utěsňuje rohy: Integrované tkaninové těsnicí kapsy

Při couvání boční plachty a čelní těžká plachta pracují společně a tím zcela zatěsňují rohy. Těsnicí kapsy spojují boky s horní částí a tím uzavírají mezery, s nimiž si jiné těsnící límce neporadí.

(3) Utěsňuje boky: Háky GapMaster™

Boční plachty jsou osazeny odolnými, odnímatelnými háky k utěsnění mezer křídel otevřených dveří přívěsu bez omezení přístupu k nákladu. Nejsou-li tyto mezery utěsněny, tvoří více než 0,25 m2 plochy. Vnější tkaninové “rukávy“ se přizpůsobí křídlům a tvoří účinné boční těsnění.

(4) Utěsňuje spodní rohy: Plně skládací polštáře proti průvanu

Nejsou-li utěsněny odhalené mezery ve spodních rozích, tvoří více než 0,50 m2 plochy. Bezpečné uchycení zajišťuje konstrukce z tuhé pěny z XLPE (zesítěný polyethylen) se suchým zipem a příchytkami. Jsou méně náchylné k odtrhávání nákladními vozy a přívěsy, čímž zajišťují efektivnější utěsnění v průběhu doby, protože polštář drží lépe a déle.